Diskrétnost na prvním místě
Ochrana klientových dat je pro nás naprosto stěžejní. Naše zásady jsou nastaveny tak, aby klient neměl absolutně žádnou obavu z možného dopadu sdílení důvěrných informací a dat s naší agenturou.

Díky interním záasadám naší agentury nemusíte mít žádnou obavu o svá cenná data. V jednu chvíli sice poskytujeme služby řadě firem, které si vzájemně konkurují, nicméně není za žádných okolností možné, aby se informace, které nám poskytnete dostaly k Vaší konkurenci.

Mlčenlivost

S našimi klienty uzavíráme smluvní mlčenlivost. Ta slouží v definici k ochraně obou stran, nicméně prakticky se jedná primárně o ochranu klienta, který má při spolupráci s naší agenturou absolutní jistotu, že se jeho informace nedostanou ke konkurenci.

Reference

Spolupráce s námi je naprosto diskrétní. Nikdy nikde neuvádíme s jakými firmami aktuálně spolupracujeme, ani tyto informace nikomu nesdělujeme. Proběhlé spolupráce zmiňujeme pouze na osobních schůzkách a to jen v případech, kdy k využití reference máme výslovný souhlas našeho klienta.

Zabezpečení

Pro zpracování a uchování dat, která naší agentuře poskytujete, využíváme vždy pouze šifrovaná úložiště zabezpečená dvoufázovým ověřením identity. Veškeré soubory navíc šifrujeme tak, aby je v případě jakéhokoli neoprávněného přístupu k nim nebylo možné otevřít, ani žádnou jinou cestou získat jejich obsah.