Webové stránky, které Vás budou reprezentovat
Při tvorbě webových stránek dbáme na jejich perfektní funkčnost, precizní grafické zpracování a hlavně praktičnost při používání.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Tvorba webových stránek je poměrně složitý kreativní proces. S naší agenturou pro Vás však bude spíše příjemnou záležitostí. Od první schůzky až po finální produkt s Vámi budeme konzultovat veškeré náležitosti Vaší nově vznikající webové prezentace, tak aby byla v každém detailu přesně podle Vašich představ.

Vaše webová stránka bude nejprve navrhnuta ručně a následně převedena do digitální podoby v licencovaném programu naším grafikem. Proto se při spolupráci s námi nikdy nesetkáte s návhem, který byste již někde viděli. Všechny naše weby jsou jedinečné a postavené za využití nejpokročilejěších technologií přesně podle požadavků klienta.

1. příprava návrhu

Návrh webových stránek Vám na míru vytvoříme v prostředí programu Sketch. Tento licencovaný software oproti jiným grafickým editorům umožňuje tvorbu interaktivních prototypů. Jsme Vám tedy schopni představit přesnou vizuální podobu webu v nadstandardním časovém horizontu.

2. tvorba stránek

Pro samotnou tvorbu webových stránek pracujeme s licencovaným softwarem DIVI, který je jedním z nejprestižnějších editorů webových stránek na světě. Díky přímé integraci se systémy WordPress a WooCommerce budete mít možnost přístupu do administrace webu v případě potřeby jakýchkoli úprav.

3. předání projektu

Výstupem spolupráce je ve všech případech funkční webová stránka, optimalizovaná pro mobilní zařízení, s možností jakékoli úpravy uživatelem. Zároveň Vám po dokončení prvotního projektu tvorby webových stránek bude nabídnuta možnost dlouhodobé spolupráce za individuálních podmínek.

4. záruka

Víme, že se výjimečně po předání hotového projektu najde drobná chyba, či nedostatek. Proto na námi vytvořené webové stránky poskytujeme všem klientům nadstandardní záruku 24 měsíců, která zahrnuje opravu všech nedostatků a chyb objevených při dlouhodobém používání webu.