Nechte si poradit s tvorbou webu, či přípravou grafických podkladů.
Ať jste živnostník, malá firma, či velká korporace, rádi Vám poradíme s tím jak Vaše podnikání převést do online světa.

V jakých oblastech Vám poradíme?

Pokud přesun do online světa teprve plánujete, rádi Vám ukážeme jakou cestou se vydat a co vše bude potřeba. Jsme tu pro Vás i v případě, že už digitalizace Vašeho podnikání proběhla a máte před sebou jakoukli překážku, či něco s čím ve Vaší online prezentaci nejste úplně spokojeni.

Prezentace podnikání v online světě

Funguje Vám podnikání ve fyzickém světě a rádi byste své zboží nebo služby nabídli zákazníkům i prostřednictvím online prostředí? Rádi Vám vytvoříme webovou prezentaci, sestavíme marketingovou strategii a poradíme se vším, co Vás může v online světě potkat. To vše připravíme na míru a přesně podle Vašich představ.

Grafický design a dodavatelé

Najít v dnešní době kvalitního dodavatele tištěné grafiky je velmi složitý úkol. Těžíme ze zkušeností a rádi Vám poradíme, jakým způsobem přistupovat k tištěné grafice. Pro klienty, kteří hledají kompletní služby nabízíme full-service řešení, kdy od konzultace s námi až po doručení hotového produktu nemusí klient sám řešit téměř nic.

Vyhodnocování obchodních výsledků

Vaše prezentace v online světě je reprezentativní, interní digitalizaci ve firmě máte zvládnutou na jedničku, ale nevíte jestli se Vám vše vlastně vyplácí? Stojíme si za tím, že měření a tvorba analýz je nedílnou součástí online světa a proto Vám rádi připravíme dokumentace a důkladně všechny výsledky zhodnotíme v rámci konzultací.