Nechte si poradit v digitalizaci Vašeho podnikání
Ať jste živnostník, malá firma, či velká korporace, rádi Vám poradíme s tím jak Vaše podnikání převést do online světa.

V jakých oblastech Vám poradíme?

Pokud přesun do online světa teprve plánujete, rádi Vám ukážeme jakou cestou se vydat a co vše bude potřeba. Jsme tu pro Vás i v případě, že už digitalizace Vašeho podnikání proběhla a máte před sebou jakoukli překážku, či něco s čím ve Vaší online prezentaci nejste úplně spokojeni.

Prezentace podnikání v online světě

Funguje Vám podnikání ve fyzickém světě a rádi byste své zboží nebo služby nabídli zákazníkům i prostřednictvím online prostředí? Rádi Vám vytvoříme webovou prezentaci, sestavíme marketingovou strategii a poradíme se vším, co Vás může v online světě potkat. To vše připravíme na míru a přesně podle Vašich představ.

Digitalizace interních procesů

Pokud jste se rozhodli digitalizovat procesy ve Vaší firmě a nevíte jakým směrem se při výběru správného software vydat, pak jsme tu pro Vás. Poradíme Vám s výběrem a nastavením webových aplikací pro komunikaci, napojením cloudových úložišť nebo například i zaučením personálu. Nechte si od nás poradit, ať nešlápněte zbytečně vedle.

Vyhodnocování obchodních výsledků

Vaše prezentace v online světě je reprezentativní, interní digitalizaci ve firmě máte zvládnutou na jedničku, ale nevíte jestli se Vám vše vlastně vyplácí? Stojíme si za tím, že měření a tvorba analýz je nedílnou součástí online světa a proto Vám rádi připravíme dokumentace a důkladně všechny výsledky zhodnotíme v rámci konzultací.