S námi budete nahoře!
Nechte správu agregátorů na nás. My se postaráme o vše potřebné a dostaneme Vás i Vaše produkty na první pozice.

Jak začít optimalizovat agregátory?

Optimalizaci na online agregátorech nabízíme v měsíčních balíčcích. Konkrétní balíček služeb Vám vždy doporučíme na základě vypracování individuální kalkulace na míru.

Jsme přesvědčeni, že měřit hodnotu práce v dlouhodobém měřítku podle odpracovaných hodin, je v online marketingu již přežitek, proto se u nás při dlouhodobé spolupráci nesetkáte s žádnou formou hodinové sazby. Cenu našich balíčků stanovujeme podle rozsahu služeb, které obsahují, proto máte vždy jistotu, že neplatíte za čas, který nepřinesl žádný výsledek.

Kategorie

Provedeme optimalizaci Vašich kategorií produktů tak, aby se produkty v nich zobrazovaly nahoře. Správná optimalizace kategorií je klíčem k dosažení úspěchu na agregátorech, proto ji nabízíme ve všech balíčcích služeb.

Produkty

V optimalizaci produktů se již zaměřujeme na komplexnější procesy algoritmů na aagregátorech. Vybereme konkrétní produkty s velkým potenciálem a ty následně optimalizujeme tak, abychom na nich dosáhli co nejlepších výsledků.

Kontrola feedu a kategorizace

Mezi pokročilejší služby se řadí kontrola feedu a správné kategorizace. Provedeme kompletní analýzu feedu a rozpoznáme problémy s kategorizací, jejichž opravení povede ke zlepšení výsledků.

Konzultace a analýzy

Nedílnou, byť často opomíjenou, součástí jakékoli optimalizace jsou konzultace a následné vyhodnocování výsledků pomocí analýz. Stojíme si za tím, že nejdůležitější jsou vždy transparentní výsledky. Proto se v našich výstupních analýzách vždy setkáte pouze s jasnými a relevatními daty.